Aylık 50.000 Üretim Kapasitesi

Deneyimli Kadrosu, müşteriden gelen modelleri, sahip olduğu dijital teknolojiyi kullanarak, kumaş özelliklerine göre kesime hazır kalıplara dönüştürür. Hem kalıp, hem de maliyet aşamasında bilgisayar teknlojisini kullanarak, numuneleri modelhaneye tahsis edilmiş üretim bandında kusursuz olarak en kısa surede üretip teslim eder.

Kesim

Hassasiyet ve hız gerektiren kesimde tam otomatik bilgisayarlı kesim sistemleri kullanılmakta, kalıp hazırlanmasından pastal oluşturulmasına, kumaşın serilmesinden kesilmesine tüm aşamalar bilgisayar kontrolünde yapılmaktadır.

Baskı Nakış

Modellerin tasarımında bulunan baskı nakış süslemeler Sevil Giyim'de yapılmakta, işlem sonrasında tüm parçalar tek tek kontrolden geçirilerek sadece kusursuz paneller dikime sevk edilmektedir.

Dikim

Sevil Giyim'in çoklu yetenekli, disiplinli makine operatörleri rekabette en önemli avantajıdır. Alınan eğitimler sonucunda Sevil Giyim yalın üretimi benimsemiş örnek gösterilen öncü bir konfeksiyon tesisidir.

Kalite kontrol

Bant içi proses kontrollere ve bant sonu kalite kontrollere ek olarak, sevkiyat öncesinde müşterilerimiz tarafından eğitilmiş personelimiz kendilerine ayrılmış alanlarda müşterilerimizin belirlediği kurallar ile kusursuz ürünün müşterilerimize ulaştıırılması için titizlikle kontrol yapılmaktadır.

Ütü ve Paketleme

Üretim ile eş zamanlı olarak çalışan ütü ve paket bölümü müşterilerimizin değişik ülkelere olan siparişlerini, bütün özel etiketleme taleplerine cevap vererek, mağazalarda hiç bir ilave işlem olmadan raflara yerleştirilebilecek şekilde özel olarak paketleyerek sevke hale getirirler.